Odstranění strií, jizev a vrásek

 • mezoterapie - cenově dostupná alternativa ošetření laserem
 • bezbolestná terapie
 • bez risku poškození pokožky
 • k použití na vyhlazení vrásek, jizvy, strie, celulitidu a další...
 • Pro ženy


  bližší informace určené ženám
 • Pro muže


  bližší informace určené mužům
Vánoční balíčky
akce

Pro zobrazení flash animace si stáhněte příslušný plugin pro váš prohlížeč.

Doporučujeme

www.hustevlasy.cz

Zajímavosti

Vyhlazení vrásek - Vrásky v pokožce jsou způsobeny opakovanými výrazy obličeje (mimické vrásky), stárnutím, poškozením sluncem, kouřením, špatnou hydratací, a různými jinými faktory. Existuje mnoho přípravků, které pomáhají v boji s vráskami... Více →

Odstranění celulitidy - Celulitida je postižení podkožních tkání v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Obecně se při odstranění celulitidy doporučuje zlepšit svůj životní styl... Více →

Mezoterapie - Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Působení peercing-derma rolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu... Více →

Další zajímavosti →

Ptejte se na Skinroller

Váš e-mail:
Předmět:
Text:

Doporučení a rady

Účel Skinrolleru

Skinroller je vyroben pro transdermální dodávku substancí do lidské pokožky. Muže být používán opakovaně a to až pro 100 aplikací a vydrží cca 6 měsíců při třech aplikacích týdně. Nepoužívejte Skinroller u dětí a zvířat!

Vhodný je pro jizvy po akné a lékařských zákrocích, věku a sluncem poškozenou pokožku, vyhlazení vrásek a strií, stimulaci a prokrvení pokožky hlavy a vlasových kořínků.

Vyhlazení vrásek

Omlaďte svůj vzhled. Skinroller pomáhá vyhlazovat vrásky a to jak na obličeji, tak i na rukách a dalších částech těla.

Strie

Strie vedle celulitidy představují jeden z nejčastějších kosmetických problémů lidí. Pomocí mezoterapie přípravkem Skinroller dojde k citelnému zlepšení vzhledu a vyhlazení strií.

Objednat skinroller

Odstranění celulitidy

Celulitida je zvláštní hrudkovitá forma tuku, která se ukládá v podkoží převážně u žen. Pro většinu žen přestavuje velký kosmetický problém. Aplikace Skinrollleru umožňuje zmírnění a odstranění celulitidy.

Technické parametry

Skinroller obsahuje plastový váleček, který je osazen 192 mikro-jehličkami z chirurgické ocele, které jsou uspořádány v 8 řadách. Špičky jehliček mají délku 0,02 – 0,75 mm a průměr 0,05 mm v největším bodě penetrace. Váleček má průměr 20 mm a šířku rovněž 20 mm. Jehly jsou s válečkem pevně spojeny speciálním zdravotnickým lepidlem. Váleček je připevněn k plastovému držátku.

Návod k použití na pleť

Před tím, než poprvé Skinroller použijete, byste měli vědět následující: Nikdy na váleček nevyvíjejte příliš velký tlak! I přes zvýšený tlak se mikro-jehličky nemohou dostat do hlubší vrstvy epidermu. Každá pokožka je jinak citlivá. Dokud si Vaše pokožka na ošetření nepřivykne, můžete pociťovat lehké brnění nebo štípání (v tomto případě je doporučeno na zklidnění užití kvalitního po-opalovacího krému). Toto je zcela normální jev.

Používejte dvakrát až třikrát týdně dle tolerance.

Předtím než začnete s terapií, dbejte na vytvoření sterilního prostředí pro aplikaci terapie:

- pečlivě si umyjte ruce pod tekoucí teplou vodou za použití mýdlových přípravků

- pečlivě omyjte místo, kde bude terapie aplikována, a pro aplikaci si připravte následující:

 • Skinroller
 • Anti-bakteriální krém nebo antiseptické ubrousky
 • Misku s ledovou vodou
 • Umývací žínku
 • Čistý ručník
 • Kvalitní hydratační krém (s obsahem vit. A, C či peptidů)

Pečlivě omyjte před aplikací místo terapie nejdříve vlažnou vodou s antibakteriálními prostředky (nebo je vhodné použít antibakteriální tampóny či Lipopeptid), osušte, vyčkejte minimálně 1 minutu a následně omyjte místo terapie ledovou vodou bez užití dalších přípravků, osušte a aplikujte terapii.
Pro dosažení nejlepších výsledku aplikujte na Vaši pokožku před aplikací Anti-aging sérum či krém a začněte „skin – rolovat“. Za použití jemného tlaku rolujte váleček Skinrolleru 4 krát každým směrem přes danou oblast – vertikálně, horizontálně a oběma směry diagonálně. Pamatujte, prosím, na to, že epidermis v oblasti okolo očí a horního rtu je mnohem tenčí než v ostatních oblastech. Proto buďte při ošetřování těchto oblastí obzvláště opatrní.

hlava sipky
rolujte 4x
horizontálně
a vertikálně
sipky
rolujte 4x
diagonálně
oběma směry

Skinroller muže být použit na všech částech těla. Vyhněte se přímé oblasti očí! Jestliže se objeví trvalé zarudnutí nebo podráždění, přestaňte s používáním a poraďte se s profesionálem v oblasti péče o pleť.

Po každém použití Skinrolleru bude Vaše pokožka potřebovat vyšší dávku dobrého hydratačního krému.

Návod použití na pokožku hlavy/vlasy ke stimulaci vlasových kořínků

Návod na přípravu je stejný jako u použití na pleť. V případě použití Skinrolleru ke stimulaci vlasových kořínků, aplikujte terapii vždy po umytí a vysušení vlasů pouze jedním směrem, a to po směru růstu vlasů (pokud jsou v oblasti přítomny), aby nedocházelo k nabalení vlasů na váleček a k jejich vytrhávání. Při použití na skalp je doporučeno aplikovat terapii každý den, rolovat však pouze 1x a jedním směrem.

Pro dosažení nejlepších výsledku aplikujte na danou oblast před použitím Skinrolleru topikální sérum, které běžně užíváte k léčbě vypadávání vlasů.

Návod pro čištění a skladování

Nejlepší způsob, jak Skinroller čistit, je po použití opláchnout přístroj v horké (vařící) vodě max. 135°C), dobře oklepejte a nechte řádně uschnout a vložte zpět do plastového kontejneru - nikdy nezakládejte vlhký Skinroller zpět do obalu.

Pozn.: Vždy zacházejte se Skinrollerem jemně a vyhněte se kontaktu s tvrdými předměty a povrchy.

Důležité: Mnoho průmyslových čističů je velmi agresivních a mohou způsobovat korozi ocelových předmětů – Nepoužívejte je!

Důležité upozornění

Re-sterilizace Skinrolleru (jakéhokoliv modelu) v autoklávu (parní nebo suchý) nebo za použití ultrazvuku je ZAKÁZÁNA. Jehly by ztratily svoji ostrost a mohlo by dojít k jejich oddělení od válečku, což by mohlo potencionálně způsobit zranění!

Nepoužívejte

Skinroller by neměl být používán na podrážděnou pokožku, s infekcí, s houbovou nákazou, s aktivním akné atd.. Jestliže si nejste jisti stavem své pokožky, kontaktujte svého dermatologa.

Vedlejší účinky

Nejsou známy. Všechny materiály jsou bezpečné pro aplikaci na pokožku, jestliže jsou použity dle doporučení. Jestliže se objeví jakákoliv trvalá přecitlivělost pokožky, prestaňte s používáním Skinrolleru a poraďte se s dermatologem.

Skinroller masážní terapie je používána aplikujícím dobrovolně a na vlastní nebezpečí.
Skinroller.cz není schopen garantovat úspěšnost terapie.

Skinroller je určen pro použití pouze jedinou osobou!
Skinroller uchovávejte bezpečně mimo dosah dětí!