Mezoterapie - Odstranění strií, jizev a vrásek

 • mezoterapie - cenově dostupná alternativa ošetření laserem
 • bezbolestná terapie
 • bez risku poškození pokožky
 • k použití na vyhlazení vrásek, jizvy, strie, celulitidu a další...
 • Pro ženy


  bližší informace určené ženám
 • Pro muže


  bližší informace určené mužům
Vánoční balíčky
akce

Pro zobrazení flash animace si stáhněte příslušný plugin pro váš prohlížeč.

Doporučujeme

www.hustevlasy.cz

Zajímavosti

Vyhlazení vrásek - Vrásky v pokožce jsou způsobeny opakovanými výrazy obličeje (mimické vrásky), stárnutím, poškozením sluncem, kouřením, špatnou hydratací, a různými jinými faktory. Existuje mnoho přípravků, které pomáhají v boji s vráskami... Více →

Odstranění celulitidy - Celulitida je postižení podkožních tkání v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Obecně se při odstranění celulitidy doporučuje zlepšit svůj životní styl... Více →

Mezoterapie - Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Působení peercing-derma rolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu... Více →

Další zajímavosti →

Ptejte se na Skinroller

Váš e-mail:
Předmět:
Text:

Zajímavosti - Mezoterapie

Mezoterapie pomocí Skinrolleru (DNS Derma rolleru) Mezoterapie pomocí Skinrolleru (DNS Derma rolleru)

Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Mezoterapie je používána v lékařství již dlouhá léta a v posledních letech slaví svůj úspěch i v kosmetice.

Princip účinku mezoterapie je komplexní, přesto snadno vysvětlitelný.

Působení peercing-derma rolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu. Jehličky Derma rolleru (Skinrolleru) vytváří v kůži kanálky, kterými se hlouběji do pokožky dopravují účinné látky a stimulují nervová zakončení ve škáře a podkoží, avšak jehlice jsou tak tenké, že při doporučeném způsobu použití nevyvolávají poškození kůže. Tím zůstává plně zachována bariérová funkce pokožky. Poraněním pod povrchem pokožky poté dochází k nastartování samoopravného procesu v kůži postupným uvolňováním signálních molekul, které aktivují tvorbu nových buněk, zejména fibroblastů. Tyto buňky jsou v pokožce zodpovědné za novotvorbu kolagenních a elastických vláken. Současně fibroblasty migrují k mikropórům a uzavírají je. Uzavření se děje velmi rychle, takže histologicky nelze zjistit žádné poškození tkáně.

Na co je derma roller - skinroller mezoterapie vhodná?

 • Obnova mladistvého vzhledu pokožky - Revitalizace pleti, obnova tonusu, rehydratace, zpevnění kontur obličeje
 • Revitalizace a rehydratace oblasti hrudníku včetně zpevnění poprsí
 • Potlačení drobných a středních mimických vrásek v oblasti obličeje a krku
 • Hyperpigmentace - Zesvětlení benigních hyperpigmentací včetně melasma
 • Hypotrofické jizvy - Potlačení hypotrofických jizev, snížení jejich hloubky
 • Trudovitá pleť po akné - Zjemnění a vyhlazení pleti a další

Domácí mezoterapie

Domácí mezoterapie pomocí Skinrolleru (DNS Derma rolleru) Domácí mezoterapie pomocí Skinrolleru (DNS Derma rolleru)

Derma roller – Skinroller je svělým pomocníkem a doplňkem pro regeneraci pokožky, zlepšení jejího vzhledu, eliminaci drobných obličejových linek a vrásek a sluncem poškozenou a stárnoucí pleť. Lze jej používat v klidu a pohodlí domova.

Je též vhodným domácím doplňkem při probíhající odborné mezoterapii. Napomáhá dosažení hladší, jasnější, mladší a zdravěji vypadající pleti.

Díky Derma roller – Skinrolleru dosáhnete zvýšeného vstřebávání a účinnost krémů, sér, gelů či olejů a zároveň s jeho použítim dochází ke stimulaci buněk v pokožce, jež má za následek rychlejší obnovu pokožky a podporuje novou tvorbu kolagenu. Tím dochází ke zvětšení tloušťky vrchní vrstvy pokožky a zlepšení její integrity. Zanechává tak Vaši pleť vypnutější, mladší a zářivou.

Objednat skinroller